Понеділок, 22.06.2026, 06:11
Вітаю Вас, Гість

      12 грудня у 8 класі відбулася класна година на тему «Немає прав без обовязків», метою якої було розширити знання учнів про їх права і обовязки, сформувати розуміння значення важливості прав і обовязків у житті людини і виховувати в учнів почуття відповідальності, сприяти культурному вихованню. ... Читати далі »

Переглядів: 1020 | Додав: Александр | Дата: 13.12.2013 | Коментарі (0)